Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde se řeší havarijní stavy lokálního charakteru, tedy poruchy vody, elektrického proudu a plynu v domě. Závady na vodě, plynu či elektrice v domě by se nejdříve měly neprodleně hlásit zástupcům SVJ a zkonzultovat s nimi postup.

 

Voda a plyn

Ve sklepě je hlavní uzávěr vody a každá stoupačka má další vlastní uzávěr. Pokud by vznikl problém ve stoupačkách, lze tedy uzavřít pouze příslušný kohout stoupačky. A závadu neprodleně hlásit výboru SVJ.

Výbor SVJ bude kontaktovat firmu Jan Nerad - instalatérské práce, se kterou máme zkušenosti. Telefonní kontakt na firmu Jan Nerad: tel./fax: 222 580 204, mobil: 602 370 765.

V roce 2006 nám dělali rekonstrukci vodních stoupaček a odpadů - jsou tedy znalí místa) a mají sídlo v ulici Biskupcova 5. Další výhodou je, že tato firma by neměla požadovat úhradu služby ihned, oproti ostatním firmám, které vyžadují pro platbu na fakturu mít již předchozí registraci.

Pro plyn viz i odkaz na těchto stránkách Pražská plynárenská, plyn.

 


Elektrický proud

Globální výpadek elektrického proudu v domě či širším okolí se řeší zde. Je-li výpadek pouze v našem domě pak závadu hlásit výboru SVJ a domluvit další postup. Pro dům nemáme žádného vlastního "elektrotechnika".

Linka Pražského technického servisu rovněž funguje NON-STOP 800 123 123, ovšem všechny poskytnuté služby budou zpoplatněny na místě, nejsme-li stálí zákazníci. Garantují příjezd do 60ti minut.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tipy na řemeslnické a technické služby

(MCH, 4. 4. 2009 20:55)

Pokud budete mít dobrou zkušenost s nějakým řemeslníkem, napište to třeba i sem, pro informaci i ostatním...